Photo
Number of items: 426
2205804
12624
376
Photo
cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, aláírt, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Csendélet), 17,8x24 cm
2 400 HUF
2205805
12625
376
Photo
cca 1974 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Tárcsázás után), 17,8x23,8 cm
2 400 HUF
2184929
12626
376
Photo
Györke Dénes: Hálókötés. Feliratozott fotó 1961. 16x24 cm
1 000 HUF
2211371
12627
376
Photo
1983 Jankovszky György (1946-): New York World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 18×24 cm
4 000 HUF
1859028
12628
376
Photo
Keleti Éva (1931-): Olvasópróba, jelzetlen fotó, sarkain törésnyomokkal, 16×24 cm
1 200 HUF
2214951
12629
376
Photo
Kertész André (1894-1985): Ködös nap Budapesten 1920 / Hazy day. 1972-es foto-litográfia. Certifikáttal. / Certified photo-lithography 17,5x23,5 cm
18 000 HUF
2214952
12630
376
Photo
Kertész André (1894-1985): Budapesti naplemente 1915 / Sunset. 1972-es foto-litográfia. Certifikáttal. / Certified photo-lithography 17,5x23,5 cm
18 000 HUF
2206167
12631
376
Photo
C. Kovács István: Erkélyek, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23×17 cm
2 000 HUF
2206164
12632
376
Photo
C. Kovács István (?-): Sürrealistische Landschaft, pecséttel jelzett fotó, 24×18 cm
1 200 HUF
2206116
12633
376
Photo
Kunkovács László (1942-): Kerek tyúkól, pecséttel jelzett fotó, 18×13 cm
1 200 HUF
2214955
12634
376
Photo
Munkácsi Márton (Martin Munkacsi) (1896-1963): Katherine Hepburn. 1935. 1979-es foto-litográfia. Certifikáttal. / Certified photo-lithography 21x29 cm
18 000 HUF
2214125
12635
376
Photo
Németh György Attila: Délután, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozva, 40×17 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m