Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 61

Benkő Ilona (1937-): Plasztika. Samott kerámia, fa talapzat alján jelzett és datált (Benkő 1980.X.10), tetején kis sérüléssel, m: 18 cm.
11495.

12 000 HUF

Szarvas, spiáter dombormű, fa keretben, 31x40 cm
11496.

9 000 HUF
24,39
28,13

Fuvolázó fiú, faragott fa szobor, m: 36 cm
11497.

7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Balettáncos, fém szobor, fa keretben, kopásnyomokkal, folttal, szobor: 26,5 cm, keret: 33x17x3,5 cm
11498.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
11499.

12 000 HUF

jelzés nélkül: Olimpikon. Bronz, alabástrom talapzaton, m: 30,5 cm
11500.

16 000 HUF
43,36
50,00

1949 Wladislaw Miecznik: Varsói sport verseny kupája és oklevele magyar versenyző részére. Bronz. szétszedhető 37 cm
11501.

44 000 HUF
119,24
137,50

Jelzés nélkül: Férfi portré, spiáter, fa talapzaton, kopott, m: 8 cm, talapzattal: 10,5 cm
11502.

7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Ivó ló. Bronz (üreges), bronz talapzaton, m: 30 cm, h: 61 cm
11503.

55 000 HUF
149,05
171,88

Grossauer jelzéssel: Utcazenész. Bronz, márvány talapzaton, m: 25 cm, 16×14 cm
11504.

46 000 HUF
124,66
143,75

Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm
11505.

20 000 HUF
54,20
62,50

Szabó György (1947-) Mária élete (Dürer után). Bronz, ta táblán. Jelzett. 18x20 cm
11506.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF