Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 61
2212002
11495
376
Benkő Ilona (1937-): Plasztika. Samott kerámia, fa talapzat alján jelzett és datált (Benkő 1980.X.10), tetején kis sérüléssel, m: 18 cm.
12 000 HUF
2212049
11496
376
Szarvas, spiáter dombormű, fa keretben, 31x40 cm
9 000 HUF
2215388
11497
376
Fuvolázó fiú, faragott fa szobor, m: 36 cm
7 000 HUF
2215576
11498
376
Jelzés nélkül: Balettáncos, fém szobor, fa keretben, kopásnyomokkal, folttal, szobor: 26,5 cm, keret: 33x17x3,5 cm
18 000 HUF
2215592
11499
376
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
12 000 HUF
2026284
11500
376
jelzés nélkül: Olimpikon. Bronz, alabástrom talapzaton, m: 30,5 cm
16 000 HUF
1995323
11501
376
44000
1949 Wladislaw Miecznik: Varsói sport verseny kupája és oklevele magyar versenyző részére. Bronz. szétszedhető 37 cm
44 000 HUF
2058746
11502
376
Jelzés nélkül: Férfi portré, spiáter, fa talapzaton, kopott, m: 8 cm, talapzattal: 10,5 cm
7 000 HUF
2072206
11503
376
55000
Jelzés nélkül: Ivó ló. Bronz (üreges), bronz talapzaton, m: 30 cm, h: 61 cm
55 000 HUF
2072158
11504
376
46000
Grossauer jelzéssel: Utcazenész. Bronz, márvány talapzaton, m: 25 cm, 16×14 cm
46 000 HUF
2025926
11505
376
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm
20 000 HUF
2185844
11506
376
Szabó György (1947-) Mária élete (Dürer után). Bronz, ta táblán. Jelzett. 18x20 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m