Flea Market Number of items: 566
2208745
11673
376
Flea Market
Festett, kínai fa doboz, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 8 cm
2 000 HUF
2209531
11674
376
Flea Market
Ezüstözött alpakka kés (6db) és villa (6db), jelzett, h: 22 és 26 cm
9 000 HUF
2209516
11675
376
Flea Market
Útipatika feliratú, oldalt sérült doboz, benne 4 db fém, 1 db műanyag (Neocarbolax, Tannocarbon stb.) és 1 db üveggel, 1x2,5x5,5 cm és 10,5x17,5x4,5 cm közötti méretekben, némely kopottas állapotban
1 800 HUF
2209451
11676
376
Flea Market
4 db fa doboz, egyik festett, másik tetején "ki nevet a végén?" társas, 7x7x5 cm, 17x17x5 cm, 12x16x4,5 cm, 14x20x6 cm
1 000 HUF
2209382
11677
376
9500
Flea Market
Régi japán papír napernyő, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Jó állapotban, h: 50 cm, d: 53 cm
9 500 HUF
2209372
11678
376
Flea Market
Kézzel festett selyem legyező, faragásokkal, h (összecsukva): 33 cm
2 000 HUF
2209306
11679
376
4400
Flea Market
Régi fém mérleg, 5 db súllyal, kopottas állapotban, tányérok kissé horpadtak, 19,5x42 cm
4 400 HUF
2209298
11680
376
Flea Market
Ideal típusú fém mérleg, 1 db 1 kg-os súllyal, kopottas állapotban, tányérok kissé horpadtak, 14,5x47 cm
4 000 HUF
2208808
11681
376
Flea Market
2 000 HUF
2209814
11682
376
Flea Market
Asztali üveg/fém tintatartó, sérült, lepattanásokkal, 13×16 cm
2 000 HUF
2209804
11683
376
Flea Market
Arab réz tál, kopott, d: 24,5 cm
3 000 HUF
2209784
11684
376
Flea Market
Leveles zsírkő váza, faragott, sérüléssel, m: 12,5 cm + plasztikus rózsa, sérült, h: 22 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house