Flea Market
Number of items: 566
2206822
11710
376
Flea Market
6 db bőr régi női színházi táska és ridikül
2 000 HUF
2207080
11711
376
Flea Market
Üveg, alumínium pálinkás szett 5 db pohárral
1 600 HUF
2211857
11712
376
Flea Market
Régi távíró alkatrész, kopott, 16x11 cm
1 000 HUF
2211819
11714
376
Flea Market
Régi üvegezett fotó képkeret, 21x17x2,5 cm
1 000 HUF
2196672
11715
376
Flea Market
Vegyes különféle hímzések, csipkék, régi párnahuzat, szövetek...stb. Változó állapotban, közte sérültek, és hiányosak.
1 000 HUF
2211696
11716
376
Flea Market
cca 1910-1960 Vegyes gyógyszertári tétel, 6 db, közte: Veto Pharmacia doboz (tartalommal), Klórogén púder (tartalommal, Diachemia gyógyszerészeti laboratórium), kerek gyógyszertáras doboz tartalommal, Codein -acisal tablettás fémdobozka, valamint Makó, Göllner Aurél Isteni Gondviseléshez Gyógyszertárának 2 kartondoboza, az egyik sérült. Különféle méretben, változó állapotban.
2 000 HUF
2211669
11717
376
Flea Market
Nemzeti színű zászló angyalos címerrel, foltos, fa rúdon, 28×39 cm
4 000 HUF
2212406
11718
376
Flea Market
2 db jó állapotú feszület, 30×15 cm
3 000 HUF
2209548
11719
376
Flea Market
Régi számbélyegző, fa nyéllel, m: 20 cm
2 000 HUF
2215042
11720
376
Flea Market
Szentkép kagylós-kavicsos keretben, 8x5,5 cm
1 200 HUF
2214009
11721
376
Flea Market
Bányász bőr kobak, kopottas, használt, de egyébként jó állapotban, 10x26 cm
10 000 HUF
2214032
11722
376
Flea Market
Fém sisak bőr béléssel és szíjakkal, kopottas állapotban, 15x26 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m