Number of items: 196
2200299
11155
375
Herendi virágos mini tálka. Matricás, jelzett, hibátlan m: 2,5 cm, d: 6,5 cm
1 000 HUF
2200285
11156
375
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
2 000 HUF
2200262
11157
375
Herendi rózsás-lábas bonbonier, jelzett, kézzel festett, rózsán lepattanással, m: 11 cm
6 000 HUF
2200866
11158
375
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
3 000 HUF
2203629
11159
375
Herendi virágmintás porcelán váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 17,5 cm
3 600 HUF
2203387
11160
375
Herendi Rotschild mintás csokoléldés csésze, fogóval. kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5x12 cm
5 000 HUF
2184266
11161
375
Herendi Széchenyi büszt Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 21 cm
7 000 HUF
2203391
11162
375
Régi Herendi lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d:25 cm
4 000 HUF
2203393
11163
375
Herend, Koszorúsné jelzett porcelán tál kézi, aranyfestéssel 27x22 cm
3 000 HUF
2202629
11164
375
Herendi virágmintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 23x15 cm
5 000 HUF
2196742
11165
375
Herendi Rothschild mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5x15 cm
3 000 HUF
2195093
11166
375
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x11 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m