https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 60

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2
1
30893.

1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2
1
30894.

1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
14
 
1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2-
1
30895.

1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2-

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
26
 
1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2
1
30896.

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2
1
30897.

1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2
1
30898.

~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-
1
30899.

1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-
1
30900.

1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-

 
Sold
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
2
 
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
1
30901.

1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-
1
30902.

1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2
1
30903.

1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-
1
30904.

1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment