Jewellery
Number of items: 165
2179778
19025
373
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kövekkel, Pandora jelzéssel, állítható méret, bruttó: 3,31 g
3 000 HUF
2180588
19026
373
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,6 g
2 400 HUF
2180582
19027
373
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 1,8 g
2 600 HUF
2180576
19028
373
Jewellery
Ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 1,5×1,5 cm, nettó: 1,7 g
2 400 HUF
2180574
19029
373
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) lapis lazulival díszített gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,9 g
5 500 HUF
2180060
19030
373
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,51 g
6 000 HUF
2179908
19031
373
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 62, bruttó: 4,8 g
5 500 HUF
2179916
19032
373
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 2,13 g
2 600 HUF
2180068
19034
373
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete köves fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2,47 g
3 000 HUF
2180064
19035
373
Jewellery
Ezüst(Ag) kétköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,27 g
2 400 HUF
2180700
19036
373
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális, meandermintás fülebvalópár, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 4 g
4 400 HUF
2180699
19037
373
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, zománcozott díszítéssel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 1,7 g
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m