Books: Other rarities Number of items: 222
2154661
17446
373
1 200 HUF
2178104
17447
373
Véka L. (Vajkay Károly: Lajos Pap. Történeti elbeszélés Pest multjából. Bp., 1879., Athenaeum, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxinfoltos lapokkal, "Casino Ráckeve 1874" bélyegzéssel.
1 000 HUF
2179890
17448
373
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
1 000 HUF
2180370
17449
373
1 200 HUF
2182861
17450
373
Margolis, Jonathan: Uri Geller titkos élete. CIA-mesterkém? 2014, Kossuth Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2183540
17451
373
Pap Károly: A szűziesség fátylai. Bp., 1945.,(Athenaeum.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé foltos kötéstáblával.
1 000 HUF
2183549
17452
373
1 200 HUF
2167270
17453
373
Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp., 1940, Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
1 000 HUF
2176311
17454
373
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, borítótól elvált, tulajdonosi bejegyzéssel
1 200 HUF
2176456
17455
373
Stefan Zweig: Jeremiás. Vér Andor fordítása, a címlapot Irsai István grafikusművész rajzolta. Fordító kiadása. H.n., 1933., Fordító kiadása. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel.
1 200 HUF
2176665
17456
373
1 400 HUF
2176686
17457
373
Bányai István: Zoom. Debrecen, 1995, PrintXBudavár Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house