Flea Market
Number of items: 263
2164003
11552
373
Flea Market
Régi hímzett vászon kefetartó, 29×20 cm
1 600 HUF
2178204
11553
373
Flea Market
3 db fém golyóstoll, nem fognak, kettő üres kijelzővel, h: 13,5 és 15 cm
1 000 HUF
2178206
11554
373
Flea Market
Caran D'Ache svájci töltőceruza, béllel, enyhén kopottas állapotban, h: 13,5 cm
1 000 HUF
2178273
11555
373
Flea Market
Prágai fém cigarettásdoboz, enyhén karcos, kopottas, 8x10,5 cm + svájci mini fém öngyújtó, nem működik, 2,5x2x5 cm
1 000 HUF
2178221
11556
373
Flea Market
3 db rotring töltőceruza, egyik sérült, kettő bél nélkül, h: 14,5 cm
1 000 HUF
2178180
11557
373
Flea Market
cca 1930 Első Kecskeméti Konzervgyár R.T. fém díszdoboza, a tető belső oldalán jelzett, kopottas állapotban, d: 10 cm
1 000 HUF
2178130
11558
373
Flea Market
Régi réz zabla, enyhén kopottas állapotban, 8x29,5 cm
2 000 HUF
2183922
11559
373
Flea Market
6 db régi függő/medál dobozban, az "apró" bicskán sérüléssel.
3 000 HUF
2183464
11560
373
Flea Market
Leguán, gyíkbőr kikészítve 20x60 cm
2 000 HUF
2183460
11561
373
Flea Market
Kígyóbőr kikészítve 160 cm
4 000 HUF
2183457
11562
373
Flea Market
Kígyóbőr kikészítve 180 cm
4 000 HUF
2179363
11563
373
Flea Market
Magyar címeres, levél alakú fém dísz, kopottas állapotban 12x22,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m