Books: History Number of items: 154
2102615
15758
372
Books: History
2144687
15759
372
Books: History
Kuttner Sándor: Kis világtörténet. A magyar irodalomtörténet rövid vázlatával. Nép- és polgári tanodák és magániskolák. Pest, 1871., Lampel Róbert,(Rudnyánszky A.-ny.), 153 p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, firkált belső kötéstáblákkal, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal. 2160317
15760
372
Books: History
Gabrielle Hoffmann: Elsüllyedt világok. A tenger alatti régészet regénye. Bp., 1989., Novotrade. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2169370
15761
372
Books: History
Georg Steindorff: Aegypten in Vergangenheit und Gegenwart. Berlin, 1915, Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
1 000 HUF
2148000
15762
372
Books: History
Megfigyelés alatt... Dokumentumok a Horthysta titkosrendőrség működéséből. (1920-1944.) Szerk.: Beránné Nemes Éva-Hollós Ervin. Bp.,1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2150059
15763
372
Books: History
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt papír védőborítóval.
2117154
15764
372
Books: History
William Watson: The Genius of China. Kiállítási katalógus. London, 1973., Times. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón törésnyomokkal. 2144747
15765
372
Books: History
Bíró Eugénia: Száműzetésben. Bp.,1994,Littoria. Kiadói papírkötés. 2144781
15766
372
Books: History
Ember Judit: Menedékjog - 1956. A Nagy Imre-csoport elrablása. Bp., 1989., Szabad Tér. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2145292
15767
372
Books: History
Kósa Csaba: Liliom, sas, kereszt. Arnóti András illusztrációival. Bp., 1989., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítók foltosak, a kartonált kötésen kis sérüléssel.
2144508
15768
372
Books: History
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Reprint.
1 000 HUF
2149996
15769
372
Books: History
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói sérült és elvált papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban. Felvágatlan példány
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house