Flea Market Number of items: 318
2127581
11671
371
Flea Market
2 db dekoratív bizsu nyaklánc
2161889
11672
371
Flea Market
Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített, állítható méretű textilkarkötő
7 000 HUF
2161080
11673
371
Flea Market
2 db régi kis méretű kerek fa doboz fedéllel, kézzel festett, virág motívummal, apró kopásnyomokkal, d: 5 és 5,5 cm.
1 200 HUF
2161886
11674
371
14000
Flea Market
2 db osztrák bronz figura (kéményseprő és kacsa), m: 4 és 5 cm
14 000 HUF
2161475
11675
371
Flea Market
Régi vas boxer, rozsdás, h: 10 cm
7 000 HUF
2161297
11676
371
Flea Market
Töltőtoll arany heggyel, kis sérülésekkel, h: 13,5 cm
12 000 HUF
2161157
11677
371
Flea Market
Telephone timer retro telefonidő-mérő homokóra, üveg alatt. Működik, éleinél apró sérüléssel és kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában, m: 8 cm
1 000 HUF
2160811
11678
371
Flea Market
Régi játékvezetői síp, h: 8 cm
1 000 HUF
2161136
11679
371
Flea Market
Retro férfi karkötő, ezüstözött fém, jelzett, h: 19 cm
1 000 HUF
2160612
11680
371
Flea Market
1 db régi hajsütővas, kopott, h: 14,5 cm + kinyitható műanyag fésű, egyik foga hiányzik, fém tokban, kopott.
1 000 HUF
2161025
11681
371
Flea Market
Össz. 9 db régi szállodai kávézó feliratos kiskanál: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, jelzett. 4 db Café Römerhof, Argentor, jelzett. / 9 pcs of old small spoons: 5 db Café Adlon, Berlin, Krupp Berndorf, marked. 4 db Café Römerhof, Argentor, marked.
1 200 HUF
2100487
11682
371
Flea Market
Bizsu nyakék, szintetikus kővel méret: 80 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house