Books: Other rarities Number of items: 253
2160449
17393
370
2 800 HUF
2082960
17394
370
Aczél Endre: Amit megírhatok. Bp., 2009. Alexandra. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
1 000 HUF
2160303
17395
370
Wass Albert: Rézkígyó. Hagyaték. Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
1 000 HUF
2160295
17396
370
Wass Albert: Jönnek! Adjátok vissza a hegyeimet! Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
1 000 HUF
2160281
17397
370
Wass Albert: Elvész a nyom. Pomáz, 2003, Kráter. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
1 000 HUF
2160291
17398
370
Wass Albert: Az Antikrisztus és a pásztorok. Pomáz, 2003, Kráter. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
1 000 HUF
2156496
17399
370
Arno Anzenbacher: Bevezetés a filozófiába. Ford.: Vér Gábor, Csíkós Ella, Bendl Júlia. Bp., 1994., Herder. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2157860
17400
370
Szabó Dezső: Panasz. Szabó Dezső művei. Bp., én.,Genius,(Stádium-ny.),250+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval, hiányos gerinccel, laza, szétvált fűzéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
2 000 HUF
2157857
17401
370
Szabó Dezső: Segítség! I. köt. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius,(Világosság Rt.-ny.), XVI+362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Bilkei Gorzó Ferdinánd ex libris pecsétjével, és Bilkei Gorzó Károly névbélyegzőjével.
2 000 HUF
2157886
17402
370
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. [Egy kötetben.] Szabó Dezső művei. Bp., én., Genius,318;328;321 p. Kopottas félvászon-kötésben. Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.
1 400 HUF
2155954
17403
370
1 000 HUF
2157315
17404
370
Giacomo Casanova: Emlékiratok. Vál., ford. és a bevezető tanulmányt írta: Kolozsvári Grandpierre Emil. Aurora XV. Bp., 1960., Gondolat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house