https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 132
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2160216
15780
370
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
István király emlékezete. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
2160056
15781
370
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban. Reprint.
Starting price:
1 000 HUF
2160249
15782
370
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Lederer Emma: Egyetemes művelődéstörténet: Bp., 1935., Káldor. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
2129126
15783
370
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Mészáros Vince: Széchenyi és a magyar vízügyek. Bp., 1979. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2160317
15784
370
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Gabrielle Hoffmann: Elsüllyedt világok. A tenger alatti régészet regénye. Bp., 1989., Novotrade. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
2133527
15785
370
0
2400
Books: History
Artworks & Paper
1
Eddy Bauer: The History of World War II. Sydney, 1979., Book for Pleasure. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2044280
15786
370
0
1800
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Dénes István: Baj van Tiszántúl! Bp.,1937, Váradi Béla "Forum"-nyomdája, 139+2 p.+1 t. (Kihajtható térkép-melléklettel.) Szövegközti térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, az elülső borítón törésnyommal.
Starting price:
1 800 HUF
2133521
15787
370
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Ferdinand Anton: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2073789
15788
370
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Nagy Lajos-Szita László: Budától Belgrádig. Válogatott dokumentumrészletek az 1686-1688. évi törökellenes hadjáratok történetéhez. Szerk.: Szita László. Pécs, 1987.,Baranya Megyei Levéltár. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban,
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2118897
15789
370
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Starting price:
1 000 HUF
2072257
15790
370
0
4400
Books: History
Artworks & Paper
1
1956 októbere Szabolcs-Szatmár megyében. Dokumentumok. Szerk. és az előszót írta: Vida István. Gyűjtötte, válogatta, és a jegyzeteket készítette: Németh Péterné. Nyíregyháza, 1989, Magyar Szocialista Párt Szabolcs-Szatmár megyei és Nyíregyháza városi Szervezete. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
2072353
15791
370
0
4200
Books: History
Artworks & Paper
1
Bakay Kornél: Őstörténetünk régészeti forrásai. I. Miskolc, 1997, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment