Flea Market

Number of items: 305

Lakkozott, festett keleti fa dobozka 2 db, váza 8,5; 12,5; 16 cm
11542.

3 000 HUF

11 db mese diafilm + 3 db egyéb és doboz
11543.

3 200 HUF
8,67
10,00

Réz, üveg csillár, lámpa maratott üveg búrával, 2 db led izzóval. Jó állapotban m: 70 cm, d: 37 cm
11544.

1 000 HUF
14

Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm
11545.

2 000 HUF

11546.

2 000 HUF

2x6 db bontatlan boros pohár eredeti dobozában
11547.

2 400 HUF

cca 1930-40 össz. 10 db fém sarkantyú, kengyel és lószerszám
11548.

2 400 HUF

4 db véső fa nyéllel, rozsdás, h: 21 és 30 cm közötti méretben
11549.

1 600 HUF

1954 dupla manométer finom mérésekhez (Doppelmanometer für Feinmessungen), NDK gyártmány (MAW, VEB Messgeräte- und Armaturenwerk Karl Marx), eredeti fa dobozban, gyári MEO papírjával német és orosz nyelven, enyhén kopott, nem kipróbált, d: 15 cm, h: 28 cm
11550.

8 000 HUF

Fejen hordható nagyító, iker led világítással, többféle nagyítással (1,8x, 2,3x vagy 4,8x ), jó állapotban, eredeti dobozában, működik
11551.

2 800 HUF

1984. Ramovill hőpárna, eredeti dobozában, jótállási jeggyel, német nyelvű garancialevéllel, nem kipróbált, doboza sérült 41x32 cm
11552.

1 400 HUF

E. Flim Lemez retró diavetítő, jelzett, állítható lencsével, eredeti dobozában, kipróbálatlan, 16x27 cm
11553.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF