Art-ceramics
Number of items: 51
2145633
11040
369
Art-ceramics
XIX. sz. 4 dbt tányér. Mázas cserép, kézzel festett, kisebb hibákkal. d:20-24 cm
5 000 HUF
2145303
11041
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Bokály. Mázas cserép. Kézzel festett, sérült. 23,5 cm
5 000 HUF
2145298
11042
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Korsó. Mázas cserép. Kézzel festett, sérült. 37 cm
6 000 HUF
2145294
11043
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Fazék. Mázas cserép, sérült m: 21 cm
2 000 HUF
2145139
11044
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, sérült m: 37 cm
7 000 HUF
2145144
11045
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal d: 26 cm
5 000 HUF
2145202
11046
369
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Tejes kancsó. Mázas cserép, lepattanással. m: 27 cm
3 000 HUF
2145239
11047
369
Art-ceramics
Beethoven mázas kerámia fali dísz. Jelzés nélkül 31 cm
3 000 HUF
2145506
11048
369
Art-ceramics
Kutyus, mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 20×18 cm
1 200 HUF
2146288
11050
369
Art-ceramics
Ápoló és kutyus. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül. Hibátlan. 23 cm
1 000 HUF
2146384
11051
369
Art-ceramics
Kosov mázas kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
1 000 HUF
2146316
11052
369
Art-ceramics
Fehér mázas kerámia edény, mázhibával, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m