Military Number of items: 47
2131427
31951
369
Military
Numismatics
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF edge error NMK 418.
1 600 HUF
2149040
31952
369
Military
Numismatics
1934. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal kitüntetés viselői igazolványa tüzér őrvezető számára T:III szakadások, fo.
3 000 HUF
2141624
31953
369
Military
Numismatics
1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" Br kitüntetés nem eredreti mellszalagon T:1-,2 patina Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" Br decoration, with not its own ribbon C:AU,XF patina NMK 389.
6 000 HUF
2147888
31954
369
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-,2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
2 000 HUF
2144883
31955
369
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés hamisítvány modern mellszalaggal T:2 NMK 447. 2151415
31956
369
Military
Numismatics
1956. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozatai, zománcozott aranyozott, ezüstözött és Br kitüntetések mellszalagon T:1 NMK.: 696., 697., 698.
1 600 HUF
2151375
31957
369
Military
Numismatics
3 000 HUF
2143974
31958
369
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2
1 600 HUF
2139588
31959
369
Military
Numismatics
~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:2
1 000 HUF
2143982
31960
369
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:2 NMK.: 615
1 600 HUF
2151403
31961
369
Military
Numismatics
1964. "Szolgálati Érdemérem év után" 10 + 15 + 20 + 25 + 30 + 35 + 40 évek után, aranyozott Br kitüntetések, mellszalagon. Teljes sor! T:1 NMK.: 619., 620., 621., 622.
3 000 HUF
2151410
31962
369
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem év után" 10 + 15 + 20 + 25 + 30 + 35 + 40 évek után, aranyozott, zománcozott Br kitüntetések, mellszalagon. Teljes sor! T:1 NMK.: 623., 624., 625., 626., 627., 628., 629.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house