Military

Number of items: 47

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF edge error NMK 418.
31951.

1 600 HUF

1934. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal kitüntetés viselői igazolványa tüzér őrvezető számára T:III szakadások, fo.
31952.

3 000 HUF

1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" Br kitüntetés nem eredreti mellszalagon T:1-,2 patina Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" Br decoration, with not its own ribbon C:AU,XF patina NMK 389.
31953.

6 000 HUF
16

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:1-,2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
31954.

2 000 HUF
10

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés hamisítvány modern mellszalaggal T:2 NMK 447.
31955.

800 HUF
25

1956. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozatai, zománcozott aranyozott, ezüstözött és Br kitüntetések mellszalagon T:1 NMK.: 696., 697., 698.
31956.

1 600 HUF

31957.

3 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2
31958.

1 600 HUF

~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (27x46mm) T:2
31959.

1 000 HUF

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:2 NMK.: 615
31960.

1 600 HUF

1964. "Szolgálati Érdemérem év után" 10 + 15 + 20 + 25 + 30 + 35 + 40 évek után, aranyozott Br kitüntetések, mellszalagon. Teljes sor! T:1    NMK.:  619., 620., 621., 622.
31961.

3 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem év után" 10 + 15 + 20 + 25 + 30 + 35 + 40 évek után, aranyozott, zománcozott Br kitüntetések, mellszalagon. Teljes sor! T:1   NMK.:  623., 624., 625., 626., 627., 628., 629.
31962.

3 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF