Jewellery
Number of items: 194
2144923
19123
369
Jewellery
Ezüst (Ag) pecsétgyűrű Jelzett 4,3 g Méret:62
1 000 HUF
2144905
19124
369
Jewellery
Antik ezüst (Ag) késbak. Buda, 1824, Jelzett, mesterjegyes. 29 g
9 000 HUF
2144917
19125
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, Jelzett 3,5 g
4 200 HUF
2144914
19126
369
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc és medál, Jelzett 25,1 g
4 800 HUF
2144679
19127
369
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc 23,3 g
4 400 HUF
2144910
19128
369
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, Jelzett 15,5 g
2 000 HUF
2144899
19129
369
Jewellery
Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, cirkón díszítéssel. Jelzett. 20 cm, 52,6 g
12 000 HUF
2144897
19130
369
14000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,3 g
14 000 HUF
2144891
19131
369
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) 6 db jelzett baba étkészlet 43 g
14 000 HUF
2144710
19132
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) bross gyönggyel Jelzett. 4,93 g
4 200 HUF
2144706
19133
369
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc feszülettel Jelzett. 9,4 g
4 000 HUF
2144922
19134
369
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű félig színes kövekkel. Jelzett.3,23 g Méret:56
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m