Printed Materials

Number of items: 251

1907 Zsebefalva/Župčany, lubóczi és cselfalvi Pulszky Géza cs. és kir. kamarás, földbirtokos gyászjelentése.
12960.

2 000 HUF

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
12961.

800 HUF

cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.
12962.

1 400 HUF

12963.

1 200 HUF

12964.

4 800 HUF
13,01
15,00

1913 Turistaság és Alpinizmus. III. évf. XII. füzet. 1913. jun. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
12965.

1 200 HUF

12966.

1 600 HUF

1913-45 össz. 5 db folyóirat: Szép Szó Almanach. Officina, 1945. Radnóti Miklós, Kassák Lajos, Füst Milán és mások írásaival, Bortnyik Sándor Vázlat (rajz) illusztrációjával. Kiadói papírkötés, enyhén foltos borítóval. + Magyar Kultúra , 1. év. 7. és 8. szám, 1913. Kiadói papírkötés, mindkettőben tollas jelölésekkel, egyik borítója elvált. + Erdélyi Helikon. 16. évfolyam, 8. sz. Kolozsvár,  1943, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült gerinc. + Magyar Szemle, 1944, XLVI. kötet, 2. (198.) szám. Kiadói papírkötés, borító sarkában kisebb hiánnyal. Többek közt Julier Ferenc írásával a II: világháború eseményeiről, "A harmadik téli csata" címmel.
12968.

1 600 HUF

12969.

1 000 HUF

1916 Az új nyári időmérés történelmi emléklapja a világháború 2-ik esztendejéből, 1916 április 30-május1, sorszámozott 00834., Bp., Károlyi György, papír, REPRINT!, 17x26 cm
12970.

2 000 HUF

1917 Bécs, a zöldségárusítást érintő rendelet, 1917. júl. 21., német nyelven, sérült, 46x31 cm
12971.

1 200 HUF

cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal
12972.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF