Flea Market Number of items: 458
2150762
11500
369
Flea Market
Porcelán fali lámpatest, vezetékkel és kapcsolóval, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 21,5 cm
2 000 HUF
2150752
11501
369
Flea Market
Régi kávéfőző ("kotyogó") Hollóházi porcelán felső résszel, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 18,5 cm
2 000 HUF
2150799
11502
369
Flea Market
Nagy bolha- és kerámia tétel: Faragott fa, sas fejjel díszített sétapáca szláv felirattal, h: 92 cm. Öngyújtó műanyag pisztoly. Fém DVD/CD-tartó. Háromágú réz gyertyatartó, m: 14 cm. Johnny Boy Liguor dispenser, fiigurális műanyag-üveg rövidital adagoló, nem kipróbált. Hollóház porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett. Villáskulcs klt. (8db). Hatalmas népi kerámia, agyagcserép tétel: Butykusok, poharak, csupor, falitányérok, kancsók, vázák stb., részben jelzett, több mint 25 db.
3 000 HUF
2151455
11503
369
Flea Market
Retró illusztrált fém persely
1 600 HUF
2148792
11504
369
Flea Market
Népies jelenetű szőttes, 2 db használt állapotban 32x54cm
2 000 HUF
2148685
11505
369
Flea Market
Réz kávéfőző edény javításnyomokkal. m: 31 cm
1 200 HUF
2147902
11506
369
Flea Market
Kék színű műbőr táska flitteres masnival 25,5x35 cm és napszemüveggel
1 000 HUF
2147849
11507
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, 2 db bornyitó, 4 db kilincsakasztó, 12 db-os parafa alátét, rózsaszínű laptop tok 22x29 cm, díszes fém zsebkendőtartó 9x25 cm
1 000 HUF
2147715
11508
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, ólomüveges pillangó figura 5x6,5 cm, levélmintás, üvegezett képkeret, belső méret: 7×7 cm, külső méret: 19×18,5 cm
1 000 HUF
2147969
11509
369
Flea Market
Velencei karneválos harlekin figura, porcelán fejjel, kézzel, lábbal, h: 36 cm
1 000 HUF
2147675
11510
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, 4 db rezgő tojástartó, 6 db színes Tchibo márkájú kanál, jégkrém alakú mázas tartó, 4 db műanyag terítő fogó
1 000 HUF
2149451
11511
369
Flea Market
Lovag marionett bábu, fa, m:41 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house