Antique

Number of items: 27

Keleti, festett faragott fa maszk. 31x15 cm
11222.

5 000 HUF

Szecessziós ón falikép, jelzett a hátoldalán (PR), enyhén sérült,  22×15 cm
11223.

3 000 HUF
17

Antik bronz feszület, 4x2,5 cm
11224.

1 000 HUF

Kínai bronz füstölő tartó edény vizibivalyokkal díszítve / Chinese bronze dish m: 16 cm
11225.

20 000 HUF
54,20
62,50
9

cca 1900-1940 Ceruza hegyező gyűjtemény. 16 db, mind különféle, jelzettek.
11226.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1910 3 db régi aranyozott, díszes, fém kanál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 18 cm
11227.

4 800 HUF
13,01
15,00

Angol szabadkőműves kötény. Toye & Co. jelzéssel Selyem, bőr, réz rátétekkel. Szép állapotban / Freemason apron. England. XXth century. Silk, leather, copper, 50x42 cm
11228.

26 000 HUF
70,46
81,25

Angol szabadkőműves lánc. Selyem palást, zománc rátétekkel. Néhol kis kopásokkal. / Grand Falcon Lodge No 10215. Freemason chain. Silk and enameled metal. England. XXth century. With some small wear.
11229.

36 000 HUF
97,56
112,50

11230.

28 000 HUF
75,88
87,50

11231.

38 000 HUF
102,98
118,75

Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
11232.

18 000 HUF
48,78
56,25

11233.

110 000 HUF
298,10
343,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF