Jewellery

Number of items: 169

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 23,4 g
19096.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 4,7 g
19097.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,1 g
19098.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) karika fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, nettó: 3,85 g
19099.

2 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g
19100.

4 000 HUF
11

Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 58 cm, 4,5×2,5 cm, nettó: 12,9 g
19101.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzés nélkül, h: 45 cm, nettó: 23,9 g
19102.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) soliter gyűrű, jelzett, kis deformációval, méret: 49, bruttó: 5,4 g
19103.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc Playboy nyuszi medállal, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 17,6 g
19104.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) háromszöges karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,7 g
19105.

4 000 HUF

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett. 137g, 11,5x8,5 cm
19106.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g
19107.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF