Number of items: 285

Nagy vegyes könyv tétel, főleg szépirodalom, művészeti könyvekkel is: Komjáthy: Mondák könyve; Pintér Zoltán: Művészet és realizmus; Irodalmi lexikon; Csokonai, Móricz, stb., összesen 16 db
17387.

2 000 HUF

17388.

2 400 HUF

17389.

1 000 HUF

17390.

2 000 HUF

17391.

1 000 HUF

17392.

8 000 HUF

17393.

2 000 HUF

Vitéz Somogyvári Gyula: Virágzik a mandula... I-II. (Egyben.) Bp., [1933], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötésben, sérült
17394.

1 000 HUF

17395.

2 000 HUF

17396.

2 000 HUF

17397.

1 600 HUF

Szász Károly A világirodalom nagy époszai I.-II. Bp.,1882, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
17398.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF