Art-ceramics
Number of items: 70
2128006
11166
367
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Bödön. Mázas cserép, Kézzel festett. m: 28 cm
3 000 HUF
2128022
11167
367
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Lakodalmas tál. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült d: 40 cm
3 000 HUF
2128495
11168
367
Art-ceramics
XIX. sz. néprajzi tárgyak. edények, tálak. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült
3 000 HUF
2128442
11169
367
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Vizes korsó. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült m: 37 cm
6 000 HUF
2128283
11170
367
Art-ceramics
3 db jelzett humoros kerámia figura 10, 11, 13 cm
3 000 HUF
2128293
11171
367
Art-ceramics
XIX.-XX. sz: 9 db fali dísztányér régi Hollóháza, Gránit, egyéb kézi festésű darabok jó állapotban d: 24 cm
5 000 HUF
2128184
11172
367
Art-ceramics
Oroszlánfejes korsó pár. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. Sérülésekkel. 30 cm
4 000 HUF
2129904
11173
367
Art-ceramics
Theodor Paetsch fürdőkancsó, jelzett, hajszálrepedéssel, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm, d: 15 cm
3 000 HUF
2128166
11174
367
Art-ceramics
Inkeri jelzéssel: Mázas kerámia képkeret. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Képméret: d: 22 cm, keret mérete d:36 cm.
3 000 HUF
2128158
11175
367
Art-ceramics
Múzeumi replika: Habán, edény, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, fém szerelékkel, hibátlan, m:26 cm
2 000 HUF
2128155
11176
367
Art-ceramics
Múzeumi replika: Habán tégely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, fém szerelékkel, m:20 cm
2 000 HUF
2128156
11177
367
Art-ceramics
Múzeumi replika: Habán kosfejes váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:26 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m