Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 53

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 Italian States / Papal State 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF
31308.

4 400 HUF
11,92
13,75

Olaszország 1902. "IV. Nemzetközi Időszakos Nőgyógyászati és Szülészeti Kongresszus" Br plakett füllel, szign.: Calvi (29x46mm) T:1- Italy 1902. "IV. CONGRESSO PERIODICO INTERNAZIONALE DI GINECOLOGIA ED OSTETRICIA" Br medallion with ear, sign.: Calvi (29x46mm) C:AU
31309.

3 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,69g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,69g/0.925/39mm) C:PP spotted
31310.

4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,85g/0.925/39mm) T:PP fo.felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,85g/0.925/39mm) C:PP spotted
31311.

4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,58g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,58g/0.925/39mm) C:PP spotted
31312.

4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,51g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,51g/0.925/39mm) C:PP spotted
31313.

4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,72g/0.925/39mm) T:PP  Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,72g/0.925/39mm) C:PP
31314.

4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Bologna" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,62g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Bologna" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,62g/0.925/39mm) C:PP spotted
31315.

4 000 HUF

Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára" Br. emlékérem füllel, mellszalag nélkül T:1-,2 Romania 1906. "40th anniversary of the Reign of Carol I" Br decoration without ribbon C:AU,XF
31316.

2 400 HUF

31317.

26 000 HUF
70,46
81,25

Svájc 2012. "Liestal" jelzett Ag emlékérem (31g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2012. "Liestal" hallmarked Ag commemorative medallion (31g/0.999/32mm) C:PP
31318.

7 000 HUF
18,97
21,88

31319.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF