https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 41
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1793071
17209
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918656
17210
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2010027
17212
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1996328
17213
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1903837
17214
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
1884210
17215
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
The item is not available
1905741
17216
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
2129955
17217
367
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Buday László: Orvosi alkattan. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 186. kötet. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2125959
17218
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Zündorf, Uwe: 100 years of Aspirin. The future has just begun. Bp., 1998, Bayer. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1645654
17219
367
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Cotta, Bernhard von: A jelen geológiája. Bp., 1873, Természettudományi Társulat. Megviselt vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1942794
17220
367
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. C. H. Stratz: Die Rassenschönheit des Weibes. Stuttgart, 1911, Ferdinand Enke,1 t.+XVI+443 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Starting price:
2 000 HUF
2087462
17221
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gerry Thompson: Handbuch shiatsu. München, 1996, Mozaik. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment