Flea Market
Number of items: 380
2122179
11694
366
Flea Market
Első Magyar Általános Biztosító Társaság festett fém tábla, kis kopásnyomokkal, 6,5×9 cm
10 000 HUF
2123643
11695
366
4800
Flea Market
Gyógyszereket jelző kis zománc tábla 4x4 cm
4 800 HUF
2117855
11696
366
Flea Market
II. János Pál pápa 1991-es magyarországi látogatásán megáldott szenteltvíz. eredeti bontatlan
1 000 HUF
2118085
11697
366
Flea Market
Kő és réz szipka. 4 cm, eredeti dobozában
3 000 HUF
2123662
11698
366
Flea Market
cca 1910 Schrader márkájú Franciaországba importált autókerék nyomásmérő, "Schrader, marques deposeeé (...) fabriqué par A. Schrader's Son Inc.Londres Angelterre - Toronto Canada - N.X. Ettas Unis" felirattal, kopott, h: 8 cm
6 000 HUF
2123667
11699
366
Flea Market
cca 1890-1910 Úti tintartó üveg betéttel, gombbal nyitható fedéllel, tetején neorokokó díszítéssel, kopott, fedele horpadt, m: 4 cm, d: 4,5 cm
3 000 HUF
2122214
11701
366
Flea Market
Ezüstözött fém cukorcsipesz, jelzett, h: 10,5 cm
3 000 HUF
2122201
11702
366
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, benne zománc ékszerek
1 000 HUF
2119726
11703
366
Flea Market
Pall Mall Medium cigaretta, bontatlan csomagolásban
1 400 HUF
2119980
11704
366
Flea Market
1973 30 db olimpiai sportolókat ábrázoló kártyanaptár
3 000 HUF
2121783
11705
366
Flea Market
Régi bakelit szemüvegkeret, 12×4 cm
1 000 HUF
2120677
11706
366
Flea Market
Teniszező béka, bronz figura, jelzett, m: 5,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m