https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 284

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1907 Házfelügyelők naptára. Szer Váry Gyula. Moósz János. Jó állapotban
1
12843.

1907 Házfelügyelők naptára. Szer Váry Gyula. Moósz János. Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1908 Az Interparlamentáris Unió konferenciájának  programja 36p képekkel.
1
12844.

1908 Az Interparlamentáris Unió konferenciájának programja 36p képekkel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának  Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-4. füzet. (Két füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, a 3-4. füzet borítója kissé szakadozott, felvágatlan példányok.
1
12845.

1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-4. füzet. (Két füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, a 3-4. füzet borítója kissé szakadozott, felvágatlan példányok.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1909 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának  Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] X. évf. 1-4. füzet. (Három füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.
1
12846.

1909 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] X. évf. 1-4. füzet. (Három füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1909 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának  Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] X. évf. 1-4. füzet. (Három füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.
1
12847.

1909 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] X. évf. 1-4. füzet. (Három füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1940 Codex azon mentségek és kifogásokról, melyeket a vadászok hibázás után használni szoktak, stencilezett sokszorosított, név és dátum nélkül, az utolsó lap kissé foltos, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 4 sztl. lev.
1
12848.

cca 1900-1940 Codex azon mentségek és kifogásokról, melyeket a vadászok hibázás után használni szoktak, stencilezett sokszorosított, név és dátum nélkül, az utolsó lap kissé foltos, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 4 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
18
 
1901-1903 Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egylet Orvos-Természettudományi Szakosztályából. I. Orvosi szak. XXII. köt. XXV. évfolyam. III. füzet, XXIII. köt. XXVI. évf. III. füzet, XXIV. köt. XXVII. évf. I-II. füzet, XXV. köt. XXVIII. évf. I-III. füzet. Csak a XXV. kötet teljes. 1900-1903. Szerk.: Szabó Dénes. Kolozsvár,1901-1904, Lajtai K. Albert, 4+155-226; 4+49-68;4+171-268;+41-70;2+264;60 p.+VI t.+4+191+60+193-368 p.+ 1 t.+61-80 p. Kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
12849.

1901-1903 Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egylet Orvos-Természettudományi Szakosztályából. I. Orvosi szak. XXII. köt. XXV. évfolyam. III. füzet, XXIII. köt. XXVI. évf. III. füzet, XXIV. köt. XXVII. évf. I-II. füzet, XXV. köt. XXVIII. évf. I-III. füzet. Csak a XXV. kötet teljes. 1900-1903. Szerk.: Szabó Dénes. Kolozsvár,1901-1904, Lajtai K. Albert, 4+155-226; 4+49-68;4+171-268;+41-70;2+264;60 p.+VI t.+4+191+60+193-368 p.+ 1 t.+61-80 p. Kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1902-1917 9 db halotti értesítő
1
12850.

1902-1917 9 db halotti értesítő

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
1
12851.

1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
1
12852.

1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
1905-1912 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. VI.,IX-XIII. évfolyamok 10 db szórványszáma. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1905-1912, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.), 80 p.+1 t.+169-248 p.+1 t.+249-328+4 p.+1 t.+4+153-224 p.+65-128 p.+7-13 t.+129-252 p.+ 2 (színes)+14-23 t. 129-276 p.+1 t.(színes)+81-220 p.+IV t.(színes)+157-279+4 p. Papírkötésben, szakadozott széteső állapotban.+1907 Ethnographia. Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XVIII. évf. 1.,3. füzete. Szerk.: Munkácsi Bernát-Dr. Sebestyén Gyula. Bp.,1907, Magyar Néprajzi Társaság,64+129-192 p. Papírkötésben, szakadozott, széteső állapotban.
1
12853.

1905-1912 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. VI.,IX-XIII. évfolyamok 10 db szórványszáma. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1905-1912, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.), 80 p.+1 t.+169-248 p.+1 t.+249-328+4 p.+1 t.+4+153-224 p.+65-128 p.+7-13 t.+129-252 p.+ 2 (színes)+14-23 t. 129-276 p.+1 t.(színes)+81-220 p.+IV t.(színes)+157-279+4 p. Papírkötésben, szakadozott széteső állapotban.+1907 Ethnographia. Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XVIII. évf. 1.,3. füzete. Szerk.: Munkácsi Bernát-Dr. Sebestyén Gyula. Bp.,1907, Magyar Néprajzi Társaság,64+129-192 p. Papírkötésben, szakadozott, széteső állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
1907-1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának  Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-2. füzet, VIII. évf. 3-4. füzet. (Két füzet.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.
1
12854.

1907-1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-2. füzet, VIII. évf. 3-4. füzet. (Két füzet.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment