https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 122

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1927 Magyarország talajrégióinak átnézetes térképe, Szerk.: 1918-ban Treitz Péter, 1:1000.000, Bp. M. Kir. Földtani Intézet, a szélén szakadással, 69x93 cm
1
12781.

1927 Magyarország talajrégióinak átnézetes térképe, Szerk.: 1918-ban Treitz Péter, 1:1000.000, Bp. M. Kir. Földtani Intézet, a szélén szakadással, 69x93 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
10
 
1969 A Balaton és környékének építésföldtani térképsorozata: Tihany 1-9., 1:10.000, Szerk.: Bilik István, Bp. Magyar Állami Földtani Intézet, 58x83 cmx9
1
12782.

1969 A Balaton és környékének építésföldtani térképsorozata: Tihany 1-9., 1:10.000, Szerk.: Bilik István, Bp. Magyar Állami Földtani Intézet, 58x83 cmx9

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1914 Kogutowicz-Littke Világatlasz 8 térkép lapja:Földközi tenger (13-14), Európa (19-20), Cseh-Morvaország, Szilézia (45-46), Németország politikai áttekintése (51-52), Belgium, Németalföld és Luxemburg (57-58), Spanyolország és Portugália (73-74), Közép-Afrika (105-106), Észak-Amerika (119-120), Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 46x58 cm
1
12783.

cca 1914 Kogutowicz-Littke Világatlasz 8 térkép lapja:Földközi tenger (13-14), Európa (19-20), Cseh-Morvaország, Szilézia (45-46), Németország politikai áttekintése (51-52), Belgium, Németalföld és Luxemburg (57-58), Spanyolország és Portugália (73-74), Közép-Afrika (105-106), Észak-Amerika (119-120), Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 46x58 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1961 Az alföld talajvíztérképe, a talajvíztükör átlagos mélysége a felszín alatt, Szerk.: Dr. Rónai András-Dr. Boczán Béla, Bp. Országos Vízügyi Főigazgatóság-M. Állami Földtani Intézet, 4 db nagyméretű térkép szelvény, 83x88 cm x4
1
12784.

1961 Az alföld talajvíztérképe, a talajvíztükör átlagos mélysége a felszín alatt, Szerk.: Dr. Rónai András-Dr. Boczán Béla, Bp. Országos Vízügyi Főigazgatóság-M. Állami Földtani Intézet, 4 db nagyméretű térkép szelvény, 83x88 cm x4

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
11
 
cca 1920 A tatabányai szénmedence bányaföldtani térképe, összeáll. és földtanilag felvette: Rozlozsnik Pál, rajzolta: Heidt Dániel, 1:12,500. Bp. M. Kir Földtani Intézet,(M. Kir. Állami Térképészet), magyar és német nyelven, 78x71 cm
1
12785.

cca 1920 A tatabányai szénmedence bányaföldtani térképe, összeáll. és földtanilag felvette: Rozlozsnik Pál, rajzolta: Heidt Dániel, 1:12,500. Bp. M. Kir Földtani Intézet,(M. Kir. Állami Térképészet), magyar és német nyelven, 78x71 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1905 Csongrád vármegye talajtérképe, 1:200.000, készítette Treitz Péter m. kir. főgeologus 1892-1905 években, litográfia, Bp. Klösz Gy. és fia, a hajtás mentén kis szakadással, 57x63 cm
1
12786.

cca 1905 Csongrád vármegye talajtérképe, 1:200.000, készítette Treitz Péter m. kir. főgeologus 1892-1905 években, litográfia, Bp. Klösz Gy. és fia, a hajtás mentén kis szakadással, 57x63 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
6 db domború műanyag szemléltető  térkép (Szombathely és környéke, a Föld felszíne, Balaton, stb.), vegyes méretben, közte sérült
1
12787.

6 db domború műanyag szemléltető térkép (Szombathely és környéke, a Föld felszíne, Balaton, stb.), vegyes méretben, közte sérült

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
2
 
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
1
12788.

1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
1
12789.

1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1926 A Dunántúl települési térképe. Bátky Zsigmond és Kogutowitz Károly nyomán, 1:600.000, kis gyűrődéssel a széleken, hajtásnyommal, 52x43 cm
1
12790.

1926 A Dunántúl települési térképe. Bátky Zsigmond és Kogutowitz Károly nyomán, 1:600.000, kis gyűrődéssel a széleken, hajtásnyommal, 52x43 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1926 A Dunántúl települési térképe. Bátky Zsigmond és Kogutowitz Károly nyomán, 1:600.000, kis gyűrődéssel a széleken, hajtásnyommal, 52x43 cm
1
12791.

1926 A Dunántúl települési térképe. Bátky Zsigmond és Kogutowitz Károly nyomán, 1:600.000, kis gyűrődéssel a széleken, hajtásnyommal, 52x43 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1772  Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis  Marsilii et non nullorum aliorum,  Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm
1
12792.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment