Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 284
2081507
30881
361
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1933" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (98,52g/61mm) T:2
8 000 HUF
2082129
30882
361
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Budapest 1934. X. 24-28." Br emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2
3 000 HUF
2081524
30883
361
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2
2 000 HUF
2082096
30884
361
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" hadifém emlékérem (49,5mm) T:2 Hungary 1943. "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (49,5mm) C:XF HPII 316.
5 000 HUF
2080562
30885
361
Numismatics
6 000 HUF
2074878
30886
361
Numismatics
3 000 HUF
2080871
30887
361
6500
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
6 500 HUF
2080832
30888
361
Numismatics
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,41g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS2
4 000 HUF
2081059
30889
361
Numismatics
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
4 000 HUF
2080763
30890
361
6500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és Ag emlékérem pár (30,72g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS3
6 500 HUF
2056043
30891
361
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,4g/0.800/42,5mm) T:1-
4 000 HUF
2083797
30892
361
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house