Maps

Number of items: 70

1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
12857.

2 000 HUF

12858.

3 000 HUF

12859.

2 000 HUF

12860.

2 800 HUF

cca 1940 A Margit sziget helyszínrajza. Rajzolt térkép  110x30 cm
12861.

1 000 HUF
14

cca 1840-1910 9 darabos vegyes régi térkép tétel
12862.

2 000 HUF
28

cca 1930 Mit vesztett a magyar színészet Trianon által?  Térkép a Színészegyesület kiadásban. 75x100 cm Vászonra kasírozva. Sérülésekkel
12863.

6 000 HUF

2 db régi térkép: cca 1860 Tinke határában Dessewffy Gyula úr birtokai, sérült 50x60 cm, 1850 Pusztasáp térképe Borsod megyében. 50x60 cm
12864.

3 000 HUF

1884 Budapest főváros beltelkeinek utczahálózati térképe, szerk.: Székesfővárosi Mérnöki Hivatal Földmérési Osztálya által (Lukács Ignác), 1:10 000, vászonra kasírozva, foltos, kisebb szakadásokkal, megviselt állapotban, 99x81 cm.
12865.

5 000 HUF

cca 1910 A Magyar Szent Korona Országainak területén levő vasutak rakhelyfekvésének átnézeti ábrája, vasúti térkép, rajta Pozsony és Budapest helyrajzával, 1: 1,050.000, Bp., Klösz György és Fia Műintézete-ny., hajtásnyomokkal, a szélén, a kereten kis levágással, de a térképet nem érinti, 63x93 cm
12866.

12 000 HUF
16

1864 Stieler, Adolf: Hand-atlas über alle Theile der Erde und über das Weltgebaude. Gotha, 1864, Justus Perthes, 2 sztl. lev.+83 t.+1 sztl. lev.+32 t. Színezett acélmetszetek. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, gyűrött, foltos elülső előzéklappal és szennylappal, kissé foltos lapokkal, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, megviselt állapotban.
12867.

12 000 HUF
9

1967 The Archeological map of Iraq. 1:1,500.000, Baghdad, Survey Press, angol nyelven, hajtásnyomokkal, kis szakadással, 80x65 cm.
12868.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF