Books: Travelling, Local History

Number of items: 236

Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.
15613.

2 000 HUF

15614.

1 800 HUF

15615.

1 600 HUF

15616.

800 HUF

15618.

2 800 HUF

15619.

1 000 HUF

15623.

1 000 HUF

Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot 1923-1928 - A rög alatt 1928-1935. Püski Kiadó, 1999
15625.

800 HUF

15626.

1 000 HUF

15627.

1 200 HUF

15628.

2 600 HUF
7,05

Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás
15629.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF