Number of items: 266

Tibor Ernő (1885-1945): Velencei részlet. Olaj, karton, jelzett. Felületi sérüléssel. Fa keretben, 92×64 cm
10012.

90 000 HUF
243,90
281,25
15

XX. század eleji festő: Velence. Olaj, vászon, jelzés nélkül, korabeli dekoratív keretben (Korának megfelelő állapotban). 65x43 cm / oil on canvas, unsigned, framed
10013.

50 000 HUF
135,50
156,25

10014.

140 000 HUF
379,40
437,50

Józsa János (1936-2016): Szicília, 1971. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 50×70 cm / János Józsa (1936-2016): Sicily, 1971. Oil on canvas, signed. Framed, 50×70 cm
10015.

120 000 HUF
325,20
375,00

Pataky Sándor (1880-1969): Patakparton. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 35×50 cm / Oil on canvas. Signed. Framed. 35x50 cm
10016.

65 000 HUF
176,15
203,13

Kézdi Kovács László (1864-1942): A Wörthi tónál, 1910-11 körül. Olaj, fa. Hátoldalán jelzett és Kézdi Kovács László autográf címadásával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 20x29 cm / László Kézdi Kovács (1864-1942): At Lake Wörth (Am Wörthersee), cca 1910-11. Oil on wood. With autograph description on the reverse. 20x29 cm
10017.

38 000 HUF
102,98
118,75

Greguss Imre (1856-1910): Balatonkenesei református paplak és templom. Olaj, falemez, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a Sárosi Népet Segítő Bizottság által a Műcsarnokban megtartott segélykiállítás raglapjával, 1915, további címkékkel és a Képzőművészeti Egyesület bélyegzőjével. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 30x18,5 cm/ Oil on wood, signed on the reverse. With exhibition labels on the reverse.
10018.

32 000 HUF
86,72
100,00

Rubovics Márk (1867-1947): Balatoni naplemente Fenékpusztánál. Olaj, vászon, jelzett. Bal alsó sarkában kisebb felületi sérüléssel. 50×70 cm / Oil on canvas. Signed. With small damage on the left side.
10019.

80 000 HUF
216,80
250,00
13

Udvary Pál (1900-1987): Balatoni halászok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Bal felső részében kissé sérült. Dekoratív keretben. 60x80 cm / Pál Udvary (1900-1987): Fishermen at Lake Balaton. Oil on canvas. Signed lower right. With minor damages in the left upper part. Framed. 60x80 cm
10020.

100 000 HUF
271,00
312,50

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Csónakoknál (Balaton). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 60x80 cm / iol on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed
10021.

95 000 HUF
257,45
296,88

10022.

55 000 HUF
149,05
171,88

Monostori Moller Pál (1894-1978): Balaton, 1962. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 34x29 cm
10023.

90 000 HUF
243,90
281,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF