https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 136
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1974915
16654
356
0
3200
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Fleischer Gyula: Magyarok a bécsi képzőművészeti akadémián. Bp., 1935, MTA, 108 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2009259
16655
356
0
1600
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1988, Magvető. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 600 HUF
1933496
16656
356
0
1600
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Koós Judit: Finn iparművészet. Dedikált. Bp., 1971. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval + 1 fotó
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1834649
16657
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1928076
16658
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Györgyi: "Csak az anyagnak szárnya legyen." Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1935470
16659
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1928009
16660
356
0
800
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Kovács Margit Gyűjtemény. Összeállította: P. Brestyánszky Ilona, M. Várhelyi Vanda. Szentendre,1981, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. André Kertész fotójával Kiadói papírkötés.
The item is not available
2009281
16661
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Összeállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1960843
16662
356
0
1400
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Székely András: Heinzelmann Emma. Rajzba álmodott mesék. Bp.,2009, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1919807
16663
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
A régi és az új Erzsébet híd. Bp., 2003, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1990513
16664
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Vargyas Lajos: A magyarság népzenéje. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1990529
16665
356
0
3200
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Architektúra sorozat, 7 db - Nagy Elemér: Erik Gunnar Asplund; Kubinszky Mihály: Bohuslav Fuchs; Kubinszky Mihály: Adolf Loos; Major Máté: Breuer Marcel; Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes; Major Máté: Goldfinger Ernő; Mendöl Zsuzsa: Málnai Béla. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment