Number of items: 90
2024926
11149
355
Zsolnay virágos kaspó és tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 ill. 8,5 cm
2 800 HUF
2024536
11150
355
Zsolnay "Épgép" kávés csésze, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm
1 000 HUF
2031193
11151
355
"100 éves a Ganz Villamossági Művek", Zsolnay eozin mázas plakett, jelzett, apró kopásokkal, 14×9 cm
3 000 HUF
2028800
11152
355
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
1 000 HUF
2027400
11153
355
Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett
2 400 HUF
2028778
11154
355
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
2027580
11155
355
1973 Hollóházi "75 éves a MÁV Járműjavító Üzem" porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2 600 HUF
1991211
11156
355
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm.
2 000 HUF
1964877
11157
355
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm
6 000 HUF
1964836
11158
355
5 000 HUF
1964882
11159
355
Hollóházi virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm
2 000 HUF
1964840
11160
355
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m