Number of items: 90

Zsolnay virágos kaspó és tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 ill. 8,5 cm
11149.

2 800 HUF

Zsolnay "Épgép" kávés csésze, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm
11150.

1 000 HUF

"100 éves a Ganz Villamossági Művek", Zsolnay eozin mázas plakett, jelzett, apró kopásokkal, 14×9 cm
11151.

3 000 HUF
19

Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11152.

1 000 HUF

Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett
11153.

2 400 HUF

Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11154.

1 000 HUF

1973 Hollóházi "75 éves a MÁV Járműjavító Üzem" porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11155.

2 600 HUF
7,05

Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm.
11156.

2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm
11157.

6 000 HUF

11158.

5 000 HUF

Hollóházi virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm
11159.

2 000 HUF

Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
11160.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF