Military Number of items: 94
2027686
12639
355
15000
Military
XVII. századi indo-perzsa dhal/sipar pajzs modern replikája, sérült szíjjal, rozsdafoltokkal, d: 46 cm
15 000 HUF
2027704
12640
355
Military
Pallos replika, jelzett (R.KUS.), kopásnyomokkal, h: 87.5 cm.
10 000 HUF
2027713
12641
355
15000
Military
Fokos formájú pisztoly replika, kopott, laza elsütő szerkezettel, h: 53 cm
15 000 HUF
2027801
12642
355
15000
Military
cca XVII. századi huszár sisak replikája, sérült belső bőr belsővel, az egyik oldalsó védő levált, kopott, d: 22 cm, h: 36 cm
15 000 HUF
2027844
12643
355
Military
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek.
8 000 HUF
2028920
12644
355
Military
Magyar Néphadsereg ezredesi kabát, a galléron hiánnyal.
6 000 HUF
1881266
12645
355
Military
1942 Töltényhüvely váza magyar címerrészlettel és Kolbinó Oroszország felirattal. 21 cm
9 000 HUF
1960301
12646
355
Military
cca 1914 katonák csoportképe, foltos, antik üvegezett keretben, 12×17 cm
2 400 HUF
1865509
12647
355
Military
cca 1916 Érdekes Újság háborús képeiből:"Hírt hoz a léggömb" és Második 3000 koronás pályázatából Kozma Miklós Huszárkapitány kitüntetett pályaműve:"Fiaink elsőnek lépik át a Dnjesztert"
1861048
12648
355
11000
Military
11 000 HUF
2010926
12649
355
Military
1888 Nagykanizsa, végelbocsátó levél tizedes részére, sérült
4 000 HUF
1971769
12650
355
Military
1925 Szurmay-család fotói, rajta Szurmay Dezsővel (1886-1945) első világháborús veterán katonatiszt és híres műkertész, és vitéz Szurmay Lajos (1888-1959) későbbi vezérőrnagy, valamint apjuk, Szurmay Antal (1853-1945), akinek testvére vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor (1860-1945) tábornok, korábbi hadügyminiszter, 4 db fotó kartonon, feliratozva, a hátoldalán további 3 db fotóval, 11x9 cm és 12x9 cm közötti méretben/hátoldali fotók: 17x12 cm és 8x9 cm közötti méretben.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house