https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 195

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2
1
30492.

Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,60
USD
Number of bids:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) DN "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (2x) (34mm) T:2
1
30493.

Berán Lajos (1882-1943) DN "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (2x) (34mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Number of bids:
1
 
Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" (2xklf) aranyozott Br emlékérem füllel (30 + 35mm) T:2
1
30494.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" (2xklf) aranyozott Br emlékérem füllel (30 + 35mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,55
USD
Number of bids:
1
 
Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" Br és aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (30mm) T:2
1
30495.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" Br és aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (30mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Number of bids:
1
 
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2
1
30496.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,79
USD
Number of bids:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30497.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
1
 
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1
30498.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,25
USD
Number of bids:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat
1
30499.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,49
USD
Number of bids:
1
 
Borsos Miklós (1906-1990) DN Mitológiai jelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett, "DES: PICASSO" jelzéssel (~87-89mm) T:2
1
30500.

Borsos Miklós (1906-1990) DN Mitológiai jelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett, "DES: PICASSO" jelzéssel (~87-89mm) T:2

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,74
USD
Number of bids:
28
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.
1
30501.

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,79
USD
Number of bids:
0
 
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-
1
30502.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,99
USD
Number of bids:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph.
1
30503.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,99
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment