Jewellery

Number of items: 98

Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzett, nettó: 3,9 g
19048.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) bross Wedgwood porcelán berakással, jelzés nélkül, 4×2,5 cm, bruttó: 10,6 g
19049.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, párban, zöld ásvánnyal díszítve, jelzett, bruttó: 10,1 g
19050.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) sárkány medál, jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 12,3 g
19051.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, sérült, pillangós medállal, jelzés nélkül, h: 39 cm, bruttó: 5,2 g
19052.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyakkendőtű, biztonsági lánccal, jelzett, h: 5,6 cm, nettó: 7,9 g
19053.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyöngyházzal díszített hullámos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,3 g
19054.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) maszk medál, jelzés nélkül, 1×1,3 cm, nettó: 0,9 g
19055.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) szívem kulcsa medál, jelzett, 2×0,6 cm, bruttó: 1,4 g
19056.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) modern fülbevalópár, jelzett, 2×1,8 cm, nettó: 7,2 g
19057.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,9 g
19058.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített hullámos gyűrű, jelzett, méret: 45, bruttó: 1,7 g
19059.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF