Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 54
1996194
16838
351
Books: Gastronomy and Gardening
Váncza és Dr. Oetker receptfüzetek: Dr. Oetker receptjei. Papírkötésben, két kijáró lappal, foltos. 48 p. A mi süteményes könyvünk. Bp., 1928, Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz, megviselt állapotban. Kincses receptkönyv. Bp., én., Váncza. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szakadt borítóval, 3 sérült, foltos lappal. 1998524
16839
351
Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1999325
16840
351
Komsa Anna: Szakácskönyv. Bukarest, 1964, Meridiane. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
2 400 HUF
1998242
16841
351
Prof. Dr. Halmy László-Németh Zsuzsanna-Halmy Lászlóné: Magyar Elhízástudományi Bibliográfia. 2008. Bp., 2008, Folpress. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1946816
16842
351
1 400 HUF
1996256
16843
351
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
1995890
16844
351
1 000 HUF
1997645
16845
351
2200
2 200 HUF
1996254
16846
351
Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1984334
16847
351
Bálint György: Szívügyünk a kert. Bp.,2011, SanomaMedia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1982486
16848
351
1 000 HUF
1982484
16849
351
Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt. 2 db.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house