Number of items: 101
1939235
11180
349
20 000 HUF
1968063
11181
349
3200
Gránit retro tányérok ( 3db), levonóképes, kopásnyomokkal, jelzett d:20,5 és 21 cm,
3 200 HUF
1985219
11182
349
Rosenthal studio-linie váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
4 000 HUF
1972989
11183
349
Villeroy és Boct Timor jelzett tálka. Kézzel festett, hibátlan. d: 14 cm
1 400 HUF
1986622
11184
349
August Nowotny Altrohlau retró malacos mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott
1 200 HUF
1985347
11185
349
3400
Augarten Wien kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
3 400 HUF
1982221
11186
349
Unterweissbach retró piros pöttyös lány, kézzel festett, jelzett (Kurt Steiner), apró kopásokkal, m: 26 cm
10 000 HUF
1981854
11187
349
MZ osztrák porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett (forgalmazó: Párisi Nagy Áruház), tető nélkül, kopásokkal, m: 20,5 cm
1 000 HUF
1983913
11188
349
Ilmenau német bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 12×8,5×6,5 cm
1 200 HUF
1983982
11189
349
Arpo román teás készlet: kiöntő, tartók, tálca, matricás, jelzettek, különböző méretben
1 400 HUF
1985231
11190
349
Royal Albert porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 15×12 cm
2 800 HUF
1838565
11191
349
Gräfenthal Scheidig Kunst porcelán puttópár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m