Number of items: 114
1810784
11218
348
Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
6 000 HUF
1926242
11219
348
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm
1 000 HUF
1976589
11220
348
Hollóházi porcelán Jurcsák hamutál és mini váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, karcolással, d: 14 cm, m: 9,5 cm
2 000 HUF
1942038
11221
348
Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, foltos, m:33 cm
5 000 HUF
1979403
11222
348
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:25,5 cm
8 000 HUF
1978306
11223
348
Hollóházi kaspó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 18,5 cm
2 000 HUF
1976646
11224
348
Hollóházi kézzel festett halacska, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
1 000 HUF
1962210
11225
348
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3 600 HUF
1979405
11226
348
Hollóházi biszkvit porcelán vörös katona. Jelzett 26 cm
3 000 HUF
1974442
11227
348
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 20 cm
5 000 HUF
1974469
11228
348
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1 200 HUF
1910255
11229
348
Hollóházi porcelán liba és libás fiú, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 18 és 21 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m