Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 50

1961. "KATE" zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 /  Hungary 1961. "KATE" enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF
30956.

6 000 HUF

~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:1-
30957.

1 200 HUF

~1970-1980. "Kispestért" részben zománcozott Cu kitüntetés (36mm) T:1-
30958.

1 000 HUF

~1970-1980. "BKV Jegyvizsgáló" fém jelvény (44mm) T:2
30959.

2 000 HUF

~1970. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel T:1-
30960.

1 600 HUF

1974. "Tűzbiztonsági Érem ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
30961.

1 200 HUF

1974. "Munka Érdemrend ezüst fokozat" adományozói okirata, mellette viselésre jogosító igazolvánnyal.
30962.

1 200 HUF

1979. " 'Szamuely Tibor' emléktúra" jelvény (30mm) T:2
30963.

1 200 HUF

1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2
30964.

1 400 HUF

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU  NMK 720.
30965.

20 000 HUF
54,20
62,50

1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, nem saját szalagsávval, sérült dísztokban T:1-
30966.

1 000 HUF

1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2
30967.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF