Number of items: 149
1968875
11127
347
11000
Herendi Fruits mintájú kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:12,5 cm, d:13,5 cm
11 000 HUF
1968918
11128
347
Herendi Rotschild mintás mini váza ( 2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 és 7,5 cm
3 000 HUF
1969101
11129
347
Herendi Viktória mintás tálka (2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×5,5 és 10×7,5 cm
1 800 HUF
1972053
11130
347
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
2 000 HUF
1571471
11131
347
34000
34 000 HUF
1968594
11132
347
Herendi Viktória mintás kis váza és mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 és 12 cm
3 000 HUF
1970293
11133
347
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett apró kopásokkal, 36,5×27,5 cm
9 000 HUF
1968238
11134
347
11000
Herendi kis kondás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm
11 000 HUF
1968130
11135
347
Herendi Porcelángyár emléktál ( 2db), biszkvit/fehér mázas, hibátlan, jelzett, d: 15 cm (2×)
5 000 HUF
1973997
11136
347
Zsolnay porcelán virágmintás csészealjak (3 db) és kistányér (1 db), matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 cmx3 és 15 cm.
1 200 HUF
1973180
11137
347
Zsolnay porcelán fehér mázas mélytányérok, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm
2 000 HUF
1969209
11138
347
3200
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m