Number of items: 149
1960463
11223
347
11000
Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott
11 000 HUF
1955443
11224
347
2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal
1 200 HUF
1925222
11225
347
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm
1 800 HUF
1941365
11226
347
2 db keleti nagyméretű porcelán váza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 31 cm
18 000 HUF
1969200
11227
347
8 db kínai porcelán kanál, kis kopásnyomokkal
2 000 HUF
1972993
11228
347
Jelzett pillangós, gyümölcsös tál. Kézzel festett. kopásokkal 29x27 cm
3 600 HUF
1972984
11229
347
3 db távol-keleti mintájú fajansz tányér kézzel festett, jelzés nélkül. d:19 cm Kis kopásokkal
5 000 HUF
1969103
11231
347
3200
Rózsapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 4,5 cm
3 200 HUF
1970486
11232
347
Porcelán tányér nemesi címerrel, kézzel festett, jelzett (Láng M. Budapest), kopásokkal, d: 24,5 cm
2 800 HUF
1970477
11233
347
Csehszlovák csésze+alj, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm
2 400 HUF
1970890
11234
347
Keleti motívumos bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 8,5 cm
1 000 HUF
1969106
11235
347
Kis rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m