Jewellery

Number of items: 182

Ezüst borsszóró. Jelzett. 134g. 13 cm
19170.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst tortalapát rózsás díszítéssel. Jelzett. / Silver tarte spoon 34,5 g
19172.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) kanalak, különböző méretekben, 3 db, h: 16, 18, 21 cm, nettó: 118 g
19173.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, nettó: 25,8 g
19174.

12 000 HUF

Ezüst (Ag.) hólyagos szélű kör kis tálca, jelzett, mesterjeggyel, d: 16 cm, karcolás nyomokkal, nettó: 81 g
19175.

8 000 HUF

Ezüst keresztelőpohár díszítéssel. Horpadással 45 g / Silver christening glass 7 cm
19176.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 ezüst (Ag.) kiöntők (2db) és cukortartó elefántcsont berakásokkal (egyik pótolt), jelzett, mesterjeggyel (E.S), apró horpadásokkal, nettó: 712 g, m:9-18 cm
19177.

140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag.) monogramos (FM) evőeszköz készlet (30 db), jelzett, eredeti foltos dobozában, nettó:1019 g+ bruttó: 455g
19178.

180 000 HUF
487,80
562,50

1900 Ezüst (Ag.) glória, festett üvegkövekkel (egyik hiányzik), 28×23 cm, bruttó:180 g
19179.

19 000 HUF
51,49
59,38

19180.

60 000 HUF
162,60
187,50

19181.

50 000 HUF
135,50
156,25

19182.

360 000 HUF
975,61
1 125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF