Books: Tales Number of items: 73
1727997
17233
347
100
Books: Tales
Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát! Ifjúsági regény. Szűrszabó József. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1691420
17234
347
100
Books: Tales
Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 1691404
17235
347
100
Books: Tales
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 1789083
17236
347
Books: Tales
A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-
1789168
17237
347
100
Books: Tales
Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1835360
17238
347
Books: Tales
1835155
17239
347
900
Books: Tales
1833144
17240
347
900
Books: Tales
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal
1822920
17241
347
100
Books: Tales
Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1789132
17242
347
Books: Tales
1 200 HUF
1793201
17243
347
Books: Tales
A.A.Milne: Micimackó. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest Shepard képeivel. Bp.,(1957),Kossuth, 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, a hátsó borítón és a könyvben gyerekrajzzal, színezéssel.
1 800 HUF
1809763
17244
347
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: A Hóvár-szálló vendégei. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,1937,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house