Jewellery
Number of items: 203
1960975
19012
346
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrándíszes nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 42,9 g
12 000 HUF
1960971
19013
346
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás áttört karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 17,4 g
4 800 HUF
1961017
19014
346
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszínű fonott nyaklánc, karikadíszes nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 9,8 g
2 800 HUF
1961049
19015
346
Jewellery
Ezüst(Ag) hengeres karkötő, jelzett, állítható hosszúság: 17,5-20,5 cm, nettó: 22,9 g
1 200 HUF
1961055
19016
346
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves kereszt függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 5,7×2,5 cm, bruttó: 13,5 g
3 800 HUF
1961052
19017
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fantázia mintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 8,6 g
2 400 HUF
1960964
19018
346
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 11,6 g
3 200 HUF
1961025
19019
346
Jewellery
Ezüst(Ag) golyómintás nyaklánc, áttört szív függővel, jelzett, h: 49,5 cm, 4×5 cm, nettó: 10,3 g
2 800 HUF
1960966
19020
346
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört lóherés karkötő, jelzett, h:19,5 cm, nettó: 18,6 g
5 000 HUF
1960988
19021
346
Jewellery
Ezüst(Ag) levélmintás aranyozott nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 14,7 g
4 000 HUF
1961014
19022
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10 g
2 800 HUF
1964570
19023
346
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc filigrán medállal, jelzés nélkül, fém kapoccsal, h: 72 cm, nettó: 5,2 g
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m