Jewellery
Number of items: 203
1870957
19156
346
Jewellery
Ezüst(Ag) "Stad Wien" tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 43,6 g
6 000 HUF
1928336
19157
346
2200
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálok (4db), jelzettek, összesen nettó: 5 g
2 200 HUF
1926082
19158
346
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret:52, bruttó: 2,8 g
3 600 HUF
1928544
19159
346
4800
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 6,2 g
4 800 HUF
1966006
19160
346
Jewellery
Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 15 g, 10 cm
4 000 HUF
1965983
19161
346
Jewellery
Ezüst felvágottas villa és vajazókés. rózsa díszítéssel Jelzett. 24 g 13, 11 cm
7 000 HUF
1926110
19162
346
13000
Jewellery
Ezüst (Ag.) karperec borostyánnal, jelzett, d:6,7 cm, bruttó:25,8 g
13 000 HUF
1689461
19163
346
Jewellery
12 000 HUF
1928899
19164
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc drágaköves medállal, jelzett, bruttó: 32 g
18 000 HUF
1928902
19165
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó:4,3 g, 7×7,5 cm
1 800 HUF
1928306
19166
346
4800
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű francia design, méret:53, bruttó: 18,3 g
4 800 HUF
1926090
19167
346
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett (925), h: 25 cm, nettó: 5,3 g
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m