https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 296
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1427725
17657
346
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1550665
17658
346
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1925536
17659
346
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. +Arany János összes költeményei I-III. kötet. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1941511
17660
346
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
G. Fábri Zsuzsa: Látogatóban. Bp., 2017, Digitalpress. A szerző által Gacs Gábor (1930- ) grafikus részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1919465
17661
346
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, réz plakettel, foltos, sérült lapokkal.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1919390
17662
346
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1646800
17663
346
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1646949
17664
346
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
1948159
17665
346
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1550584
17666
346
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1382309
17667
346
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
The item is not available
1761316
17668
346
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment