Art-ceramics
Number of items: 66
1920279
11143
344
Art-ceramics
Vallauris francia kínálótál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró kopás nyomokkal, 42×30 cm
2 800 HUF
1920232
11144
344
Art-ceramics
Szecessziós majolika tál, jelzés nélkül, ragasztott repedéssel, d: 25 cm
2 800 HUF
1919938
11145
344
4800
Art-ceramics
St. Peter Graz virágos tál, festett mázas majolika, jelzett, apró máz hibákkal, d:24 cm
4 800 HUF
1918250
11146
344
4800
Art-ceramics
cca 1900 mázas korsó, apró lepattanásokkal, m:14,5 cm
4 800 HUF
1914577
11147
344
Art-ceramics
2 db mázas kerámia kiöntő, jelzett, apró hibákkal, m: 10 és 145 cm
1 000 HUF
1952617
11148
344
Art-ceramics
Cukortartó, mázas kerámia, jelzett (Szilágyi), apró kopásokkal, m: 15,5 cm
1952619
11149
344
Art-ceramics
2 db Korondi fazekas tárgy: gyertyatartó, váza, zöld mázas kerámia, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
1 600 HUF
1941901
11150
344
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri szajkó és papagáj, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben
1 200 HUF
1948481
11151
344
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Tóparti táj, festett, karcolt kerámia, fa keretben, 9×8 cm
1 000 HUF
1916845
11152
344
Art-ceramics
Jelzett retró tálka és váza, festett mázas kerámia, egyiken apró lepattanással, m: 12 cm, d: 10 cm
1 000 HUF
1953746
11153
344
Art-ceramics
Nyeles szűrő, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 18,5 cm
1 000 HUF
1953743
11154
344
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos tál, mázas kerámia, jelzett (Monika), apró kopásokkal, d: 20 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m