Jewellery
Number of items: 234
1910733
19145
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) olasz karkötő, jelzett, h:19 cm, nettó: 4,5 g
1 800 HUF
1910721
19146
344
3400
Jewellery
Ezüst (Ag.) palack, korsó formájú medálok ( 3db), jelzés nélkül, együtt nettó: 6,9 g
3 400 HUF
1923224
19147
344
26000
Jewellery
14 K arany gyűrű szintetikus rubinnal 4,2g / 14 C gold ring with synthetic ruby m:57
26 000 HUF
1878346
19148
344
26000
Jewellery
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
26 000 HUF
1920390
19149
344
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3db), jelzett, bruttó: 6,2 g
10 000 HUF
1920487
19150
344
4800
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálok (4 db), jelzés nélkül, nettó: 7,4 gr
4 800 HUF
1920493
19151
344
3400
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó: 7,4 cm
3 400 HUF
1920933
19152
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fényképtartó medállal, üvegezett fényképpel benne, jelzett, bruttó:20 g
9 000 HUF
1920353
19153
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, h:20 cm, jelzett, nettó:8,9 g
2 600 HUF
1920491
19154
344
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:16 cm, nettó: 11,5 g
10 000 HUF
1920430
19155
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő gránát kövekkel, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 5 g
5 000 HUF
1926136
19156
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos art-deco púdertartó, jelzett, 9×8,5, bruttó: 136 g
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m